TEMPERAMENTNI LUKA

Napao je suca, a na kraju se i ‘sukobio‘ s Modrićem! Hrvat mu je odbrusio i onda je samo dignuo ruku

Luka i stoper Barcelone trebali su se ugodno pozdraviti, ali na kraju su se porječkali
Piše: SNObjavljeno: 11. travanj 2021. 09:32

Real Madrid pobijedio je Barcelonu 2:1 u najvećem španjolskom derbiju. Jedna od stvari koja je obilježila utakmicu je sporni penal u 84. minuti koji nije suđen za goste, pa su neki od igrača dodatno "stiskali" suce i nakon utakmice. U jedan "okršaj" uključio se i Modrić...

Naime, Gerard Pique, stoper Barcelone, iako nije igrao, spustio se do travnjaka kako bi napao suca što nije produžio utakmicu nakon isteka četiri minute, jer je ovaj "tri od te četiri minute sebi mijenjao opremu", tako ga je ranije napao trener Barcelone.

Carlos Naval, delegat, morao je razdvojiti Piquea i suca i sigurno je da će biti kažnjen nogometaš Barcelone.

Na kraju se zakačio i s Lukom Modrićem.

Ovako je izgledala njihova komunikacija...

Modrić: "Čekaš da počneš plakati, eh..."

Pique: "Čovječe, četiri minute!"

Modrić: "A koliko bi ti?"

Na kraju je stoper odmahnuo rukom i otišao...

Repovi nakon svakog derbija sigurno će se vući, ali rezultat je jedino ono što će se istinski pamtiti, Real od 2019. godine ne zna za pobjedu protiv Barcelone i to je ono što boli fanove...

15. travanj 2024 01:33