JORGE GUERRERO Afp
PRIMERA

Nastavlja se crni niz, Simeonova momčad u posljednjih šest kola upisala jednu pobjedu, Grbić ostao na klupi

Na ljestvici vodi Barcelona s 41 bodom, Real ima tri boda manje, a treći je R. Sociedad s 35 bodova
Piše: HinaObjavljeno: 15. siječanj 2023. 18:33

U susretu 17. kola španjolskog nogometnog prvenstva Almeria i Atletico Madrid su odigrali 1-1, dok je Espanyol na gostovanju porazio Getafe sa 2-1.

Atletico Madrid je nastavio seriju loših rezultata u prvenstvu i na gostovanju kod Almerije odigravši 1-1.

U posljednjih šest kola momčad Diega Simeonea je upisala samo jednu pobjedu i trenutačno je četvrta sa 13 bodova manje od lidera Barcelone.

Gosti su poveli u 18. minuti golom Angela Correje, a izjednačio je El Bilal Toure u 37. minuti. U posljednjim trenucima susreta Atletico je ostao bez isključenog Sergia Reguilona Rodrigueza koji je u četiri minute sakupio dva žuta kartona.

Hrvatski vratar Ivo Grbić nije branio za goste.

U ranije odigranom susretu Espanyol je na gostovanju pobijedio Getafe sa 2-1. Joselu je u 6. minuti doveo Espanyol u vodstvo, izjednačio je Enes Unal dvije minute kasnije, a pobjedu gostima donio je Javi Puado u 62. minuti.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 41 bodom, Real Madrid ima tri boda manje, a treći je Real Sociedad sa 35 bodova.

Večeras vodeći dvojac Primere očekuje finale Superkupa u saudijskom Rijadu.

26. travanj 2024 22:58