REUTERS/Javier Barbancho
35. KOLO PRIMERE

NOVI PORAZ REAL MADRIDA Luka Modrić i društvo kapitulirali deseti put u sezoni, a propustili su zabiti i drugu utakmicu zaredom

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 29. travanj 2019. 00:48

U 35. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid izgubio je u gostima kod Ryao Vallecana s 1:0.

Bio je to deseti ovosezonski prvenstveni poraz Reala, a presudio je gol Adrija Embarbe iz jedanaesterca u 23. minuti.

Real je ranije ovog tjedna odigrao 0:0 na gostovanju kod Getafea, a nije uspio zabiti ni večeras, te je tako još jednom potvrdio jako slabu formu.

Luka Modrić igrao je za Real do 74. minute kada ga je zamijenio Isco.

Nogometaši Girone ostvarili su vrijednu pobjedu u 35. kolu, svladavši pred svojim navijačima Sevillu sa 1-0, te tako tri kola prije kraja pobjegli iz zone ispadanja. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Portu u 62. minuti. Hrvatski reprezentativac Marko Rog ostao je na klupi Seville koja je kraj utakmice dočekala bez nervoznog Banege koji je isključen u petoj minuti sučeve nadoknade.

Igrači Eibara slavili su sa 1-0 na gostovanju kod Valencije, a pobjednički pogodak postigao je Charles u trećoj minuti sučeve nadoknade. Eibar je tako postao tek druga momčad koja je ove sezone u La Ligi uspjela svladati Valenciju na Mestalli. Prva je to napravila Girona u studenom prošle godine.