
Florentino Perez je već pronašao zamjenu za Carla Ancelottija, tvrdi Radio Marca. Već je neko vrijeme jasno da je Talijanu ovo zadnja sezona na klupi Reala. Najavljeno je kako bi Ancelotti u idućoj sezoni mogao preuzeti brazilsku nogometnu reprezentaciju, a to znači da će Realu trebati novi trener.
Uz Real se uvijek vežu najveća kako igračka, tako i trenerska imena, a predsjednik Florentino Perez je navodno već odlučio koga želi na klupi od iduće sezone. Kako je ljetos već pisao i Bild, o čemu smo izvijestili ovdje, rIječ je o legendarnom bivšem veznjaku Liverpoola i Reala, a danas treneru Bayer Leverkusena Xabiju Alonsu.
Alonso radi odličan posao u Leverkusenu s kojim trenutno dijeli prvo mjesto s Bayernom u njemačkoj Bundesligi. Oba kluba imaju po 13 osvojenih bodova iz pet odigranih utakmica.
Alonsov dobar rad nije prošao ispod radara, a Perez vjeruje kako je upravo bivši igrač kluba s modernom vizijom nogometa ono što je potrebno Realu kada iz kluba ode Ancelotti.