Arhiva: Inaki Williams i Luka Modrić

OSCAR J BARROSO/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Oscar J Barroso/Shutterstock Editorial/Profimedia
BORBA ZA VRH

Real i Barca imaju ozbiljnog pratitelja ove sezone: Athletic razbio Almeriju i opet puše za vrat velikanima

Athletic je došao do pete pobjede i sa 16 bodova se privremeno izjednačio s Barcelonom
Piše: HinaObjavljeno: 30. rujan 2022. 23:31

Nogometaši Athletic Bilbaa s uvjerljivih su 4-0 (2-0) pobijedili Almeriju na svom stadionu u prvoj utakmici 7. kola španjolske LaLige.

Inaki Williams je u 10. minuti doveo baskijsku momčad u vodstvo, a u 17. minuti je Sancet pogodio za 2-0. U 62. minuti su braća Williams udružili snage za treći pogodak domaćih - stariji Inaki je dodao, a mlađi Nico je pogodio. Konačnih 4-0 postavio je Vesga u 84. minuti preciznim udarcem s bijele točke.

Athletic je došao do pete pobjede i sa 16 bodova se privremeno izjednačio s Barcelonom koja ima utakmicu manje. Vodeći Real Madrid ima 18 bodova. Almeria je na 17. poziciji sa četiri boda.

16. travanj 2024 11:23