Nahuel Molina (desno)

PIERRE-PHILIPPE MARCOU Afp
PUNA MREŽA GOSTIJU

Real Madrid više nije ni drugi u Španjolskoj: Vatreni i društvo golijadom postali prvi pratitelj Barceloni

Valencija je, pak, od sinoć na 17. mjestu nakon što je odigrala 1:1 protiv Villarreala
Piše: HinaObjavljeno: 04. svibanj 2023. 06:35

U susretu 33. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je sa 5:1 pobijedio Cadiz probivši se na drugo mjesto Primere.

Atletico sada ima 69 bodova, a gradski suparnik Real bod manje. Na vrhu je Barcelona sa 82 boda.

Atletico je poveo već u drugoj minuti golom Antoinea Griezmanna, a francuski napadač je u 27. minuti povećao na 2-0.

U nastavku susreta Alvaro Morata (49) i Yannick Carrasco (57-11m) su povećali prednost domaćina. Anthony Lozano je u 72. minuti smanjio na 4-1, da bi minutu kasnije Nahuel Molina postavio konačnih 5-1. Za domaći sastav branio je Ivo Grbić.

Antoine Griezmann

Getafe je osvojio važne bodove u borbi za prvoligaški spas porazivši Celtu Vigo sa 1-0. Pobjednik je odlučio pogodak Enesa Unala iz kaznenog udarca u trećoj minuti susreta.

Getafe se i dalje nalazi u zoni ispadanja, ali ima isti broj bodova kao i Valencija koja je na 17. mjestu nakon što je odigrala 1-1 protiv Villarreala.

Žuta podmornica" je povela u 62. minuti golom Nice Jacksona, a bod domaćinu donio je Samuel Lino deset minuta kasnije.

18. travanj 2024 04:13