JOSE JORDAN Afp
KIKS ATLETICA

Remi Seville i Valencije u dramatičnoj utakmici, domaći vratar u 11. minuti nadoknade skinuo penal

Goste je u prednost na otvaranju utakmice doveo Cavani, a poravnao je pred kraj dvoboja Lamela
Piše: HinaObjavljeno: 18. listopad 2022. 21:34

U prvoj utakmici 10. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla i Valencia su podijelile bodove igrajući 1:1 (0:1).

Goste je u prednost na otvaranju utakmice doveo Cavani (6), a poravnao je pred kraj dvoboja Lamela (86).

Valncia je u samoj završnici imala veliku priliku ipak osvojiti tri boda, ali je u 11. minuti nadoknade marokanski reprezentativni vratar Bono obranio kazneni udarac Gayi.

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je za Sevillu od 70. minute.

S ovim bodom Sevilla je 11. sa 10 bodova, pet manje od osme Valencije.

Na vrhu je Real Madrid sa 25 bodova, tri manje ima druga Barcelona.

Kiks Atletico Madrida

Nogometaši Atletica iz Madrida u samoj su završnici utakmice 10. kola španjoskog prvenstva ostali bez očekivane domaće pobjede protiv Rayo Vallecana te su se morali zadovoljiti podjelom bodova igrajući 1-1 (1-0).

Domaće je u vodstvo doveo Morata (20), no na konačnih 1-1 poravnao je Falcao (90+2-11m) u sudačkoj nadoknadi.

Ivo Grbić branio je čitav susret za Atletico.

Treći Atletico sada ima 20 bodova, pet manje od vodećeg Reala, a dva manje od druge Barcelone koji imaju utakmicu manje.