JOSE JORDAN Afp
PRI SAMOM DNU LJESTVICE

Remi Villarreala i Seville! Rakitićeva momčad u razočaravajućoj situaciji nakon 6 odigranih kola

Nogometaši Villarreala i Seville odigrali su u Valenciji 1-1 u utakmici 6. kola španjolske La Lige
Piše: HinaObjavljeno: 18. rujan 2022. 18:35

Tako su su gosti iz Andaluzije i dalje ostali samo na jednoj ligaškoj pobjedi u sezoni.

Već u osmoj minuti Sevilla je povela golom Olivera Torresa, a domaćin je naknadnu inicijativu materijalizirao kada je Alex Baena pogodio u 51. minuti za 1-1.

Do kraja utakmice su obje momčadi imale dovoljan broj odličnih prilika i mogle su osvojiti i preostala dva boda, no završilo je s po jednim golom u svakoj mreži. Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić ostao je na gostujućoj klupi za pričuve kroz cijelu utakmicu.

Villarreal je tako i dalje na šestom mjestu ljestvice, dok je Sevilla i dalje prilično nisko, tek je na 15. mjestu.

La Liga, 6. kolo:

Villarreal - Sevilla 1-1 (Alex Baena 51/Torres 8)

Osasuna - Getafe 0-2 (Juan Iglesias 30, Alvarez 76)

Betis - Girona (18.30 sati)

Real Sociedad - Espanyol (18.30 sati)

Atletico Madrid - Real Madrid (21 sat)

Ranije:

Valladolid - Cadiz 0-1 (Negredo 90+2)

Mallorca - Almeria 1-0 (Maffeo 25)

Barcelona - Elche 3-0 (Lewandowski 34, 48, Depay 41)

Valencia - Celta 1-0 (Castillejo 37, Marcos Andre 82, Almeida 90+3)

Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 3-2 (I. Williams 14, Sancet 28, N. Williams 33/Trejo 5, Falcao 80)

26. siječanj 2023 17:54