CRISTINA QUICLER Afp
LA LIGA

Sevilla osvojila bod kod Raya Vallecana, obje ekipe zabile po dva gola, ali priznat im samo po jedan

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić nije bio u kadru Seville za ovaj dvoboj
Piše: HinaObjavljeno: 19. veljača 2023. 18:47

Pobjednika nije bilo u ogledu 24. kola španjolske La Lige u kojem su Rayo Vallecano i Sevilla odigrali 1:1.

Sevilla je bila na putu prema četvrtoj ligaškoj pobjedi u posljednjih pet susreta kada je povela golom Susa u 29. minuti. Gosti su imali gol prednosti do 65. minute, no tada je nakon kornera vrlo dobro reagirao Lejeune i glavom pogodio za konačnih 1:1.

U samom finišu su obje momčadi postigle po jedan pogodak za potencijalnu pobjedu, ali su oba gola poništena zbog zaleđa.

Rayo Vallecano je nastavio pozitivan niz rezultata u La Ligi te taj sastav ima dvije pobjede i dva neodlučena rezultata u posljednje četiri utakmice. Rayo Vallecano je ostao na šestom mjestu, dok je Sevilla napravila mali pomak i sada je na 12. mjestu.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić nije bio u kadru Seville za ovaj dvoboj.

Posljednju utakmicu ovog kola u ponedjeljak će odigrati Gefate i Valencia.

La Liga, 24. kolo:

Rayo Vallecano - Sevilla 1:1 (Lejeune 65/Suso 29)

Elche - Espanyol 0:1 (Darder 90+2)

Atletico Madrid - Athletic (18.30 sati)

Barcelona - Cadiz (21 sat)

Subota:

Real Sociedad - Celta 1:1 (Oyarzabal 5/Le Normand 90+3-ag)

Betis - Valladolid 2:1 (Juanmi 2, Canales 45+4-11m/Larin 30)

Mallorca - Villarreal 4:2 (Kadewere 20, Rodriguez 45, 56, Muriqi 63/Morales 43, Chukwueze 50)

Osasuna - Real Madrid 0:2 (Valverde 78, Asensio 90+2)

Petak:

Girona - Almeria 6:2 (Castellanos 8, Cigankov 34, Riquelme 36, Hernandez 43, Martin 77, Stuani 79/Ramazani 66, Toure 81)

26. travanj 2024 15:46