Lucas Ocampos

CRISTINA QUICLER/Afp
VAŽNA POBJEDA

Sevilla se oporavila nakon početnog šoka i slomila Almeríju, Rakitić odigrao cijelu utakmicu

Gosti su poveli već u drugoj minuti golom Sergija Akiemea, ali preokrenuli su Ocampos i Lamela
Piše: HinaObjavljeno: 12. ožujak 2023. 18:52

U susretu 25. kola španjolskog prvenstva Sevilla je pobijedila Almeriju sa 2:1 ostvarivši važnu pobjedu u borbi za prvoligaški spas.

Sevilla je susret dočekla u zoni ispadanja, no s tri nova boda skočila je za pet mjesta i sada drži 13. poziciju, dok je Almeria ostala na 19. mjestu.

Počelo je šokantno za Ivana Rakitića i društvo. Gosti su poveli već u drugoj minuti golom Sergija Akiemea. Sevilla je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela izjednačila iz jedanaesterca kojeg je realizirao Lucas Ocampos, a rezultat je okrenuo Erik Lamela u 73. minuti.

Rakitić je odigrao cijeli susret za Sevillu.

U ranije odigranom susretu Real Mallorca i Real Sociedad su odigrali 1:1.

Poveli su gosti golom Carlosa Fernandeza u 3. minuti, a izjednačio je Lee Kang-In u 50. minuti. U posljednjim minutam susreta isključen je gostujući veznjak Mikel Merino.

Danas još igraju Villarreal i Betis te Athletic Bilbao i Barcelona, a u ponedjeljak Girona i Atletico Madrid.

Na vrhu ljestvice je Barcelona sa 62 boda i susretom manje, dok je Real Madrid drugi sa 56 bodova.

25. travanj 2024 16:34