Sergio Ramos

900/CORDON PRESS/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA 900/cordon Press/imago Sportfotodienst/profimedia
LA LIGA

Sevilla uzela tri boda na gostovanju kod Getafea, Sergio Ramos zabio za pobjedu

Getafe je ostao na desetom mjestu ljestvice, dok se Sevilla podigla na 14. mjesto
Piše: HinaObjavljeno: 30. ožujak 2024. 16:37

Nogometaši Seville osvojili su tri gostujuća boda ove subote na gostovanju kod Getafea, u ogledu 30. kola španjolske La Lige Sevilla je pobijedila s minimalnih 1-0.

Pogodak odluke postignut je već u petoj minuti. Nakon kornera se stvorila gužva u domaćem šesnaestercu, a iz blizine se najbolje snašao Sergio Ramos i pogodio za, kasnije se ispostavilo, pobjedu njegove momčadi.

Getafa je ostatak utakmice napadao, pogotovo u drugom poluvremenu, ali je domaćin propustio brojne izgledne prilike te je Sevilla sačuvala gol prednosti. Getafe je ostao na desetom mjestu ljestvice, dok se Sevilla podigla na 14. mjesto.

U nedjelju su na rasporedu utakmice Celta - Rayo Vallecano, Girona - Betis, Alaves - Real Sociedad i Real Madrid - Athletic, dok će ovo kolo utakmicom u ponedjeljak zaključiti Villarreal - Atletico Madrid.

27. travanj 2024 20:25