HRVATSKI KAPETAN U AKCIJI

Sjajne vijesti stižu iz Madrida, Ancelotti napokon promijenio ploču: Luka Modrić predvodi Real u El Clasicu

Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 21. travanj 2024. 20:21

Objavljeni su sastavi za El Clasico, jedan od najvećih nogometnih derbija, a mnogi će reći i najveći.

Na Santiago Bernabeuu sastaju se Real Madrid i Barcelona, a u početnoj postavi domaće momčadi nalazi se i Luka Modrić. Trenutni rezultat jest 1:1, goste je u vodstvo doveo Andreas Christensen pogotkom u šestoj minuti na asistenciju Raphinhe da bi stvari na početak vratio Vinicius Junior u 18. minuti iz kaznenog udarca. Dodajmo da je zbog ozljede na nosilima u sudačkoj nadoknadi iz igre izašao nizozemski fantazist Frenkie de Jong, a umjesto njega je ušao Pedri.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije često je ove sezone bio u pričuvi te bi naknadno ulazio u igru, pogotovo u onim važnijim utakmicama.

Ovaj put Realov trener Carlo Ancelotti Modriću je ukazao povjerenje od prve minute.

Madriđani su vodeći na ljestvici sa 78 bodova, dok drugoplasirana Barcelona ima 70 bodova.

REAL MADRID: Lunin - Vazquez, Rüdiger, Tchouameni, Camavinga - Valverde, Kroos, Modrić - Bellingham - Rodrygo, Vinicius Junior.

BARCELONA: Ter Stegen - Kounde, Araujo, Cubarsi, Cancelo - De Jong, Christensen, Gündogan - Yamal, Lewandowski, Raphinha.

21. travanj 2024 22:29