JOAQUIN CORCHERO Dppi Via Afp
PRIMERA

Slavila je posljednja momčad bez pobjede u Ligama petice, nastavlja se agonija Seville

Nogometaši Celte pobijedili su na gostujućem terenu Sevillu 2-1 i pobjegli iz opasne zone
Piše: HinaObjavljeno: 17. ožujak 2024. 18:58

Nogometaši Almerije i Celte ostvarili su gostujuće pobjede u 39. kolu Primere.

"Fenjeraš" Almerija je golom Brazilca Lea Baptistaoa (14) slavili kod Las Palmasa 1-0, dok je Villareal kod kuće pobijedio Valenciju s 1-0 golom Jorgea Cuenca (53).

Nogometaši Celte pobijedili su na gostujućem terenu Sevillu 2-1 i pobjegli iz opasne zone. Sevilla je povela golom Youssefa En Nesyrija u 18. minuti, a Celta je izjednačila u 72. minuti kada je pogodio Carles Perez. Pobjedu timu iz Viga donio je Norvežain Juregen Larssen u 78. minuti. Celta sada ima šest pobjeda i sa 27 bodova zauzima 16. mjesto na tablici, a nakon 13. poraza Sevilla ima bod više na 15. mjestu.

26. travanj 2024 08:32