LLUIS GENE Afp
VELIKI PREOKRET

Šok za Barcelonu usred Nou Campa! Messi i društvo zabili prekrasan gol pa ispustili priliku sezone

Nogometaši Barcelone propustili su ogromnu priliku zasjesti nakon dugo vremena na čelo Primere
Piše: HinaObjavljeno: 29. travanj 2021. 21:06

Igrači Barcelone su u 33. kolu Primere doživjeli pravi šok i preokretom izgubili na Nou Campu od Granade s 1:2.

Kada je Messi u 23. minuti nakon prekrasne akcije doveo Katalonce u vodstvo, činilo se da će Barca za bod preteći Atletico i pet kola prije kraja postali najveći favorit za osvajanje naslova prvaka.

No, tako nisu igrači Granade koji su u drugom poluvremenu napravili preokret. Prvo je u 63. minuti Darwin Machis poravnao, a minutu nakon toga trener Barcelone Koemann je isključen.

U 79. minuti Jorge Molina je postigao pobjednički gol za Andalužane, koji je Barcelonu ostavio na trećem mjestu s istim brojem bodova kao i Real, dok je Atletico ostao vodeći s dva boda više.

Granada je osma s 45 bodova, pet manje od mjesta koje vodi u Europu.

1. Atletico Madrid 33 22 7 4 60:22 73

2. Real Madrid 33 21 8 4 56:24 71

3. Barcelona 33 22 5 6 77:31 71

4. Sevilla 33 22 4 7 49:26 70

5. Real Sociedad 33 14 11 8 51:34 53

6. Betis 33 14 8 11 42:45 50

7. Villarreal 33 12 13 8 50:38 49

8. Granada 33 13 6 14 43:54 45