DAMIEN MEYER/AFP
15. kolo Primere

Tijesna pobjeda Rakitićeve Seville u Valenciji, gol odluke postignut nedugo nakon ulaska Hrvata

U drugom dosad odigranom susretu Elche i Osasuna su odigrali 2-2 iako su gosti vodili dva puta
Piše: HinaObjavljeno: 22. prosinac 2020. 19:42

U susretu 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je na gostovanju pobijedila Valenciju sa 1-0, dok su u drugom susretu Elche i Osasuna odigrali 2-2.

Pogodak odluke u susretu igranom na stadionu Mestalla postigao je Suso u 81. minuti.

Ivan Rakitić je za Sevillu igrao od 69. minute i pokrenuo je akciju iz koje je postignut pobjedonosni gol.

U drugom susretu Elche i Osasuna su odigrali 2-2. Gosti su vodili 1-0 i 2-1, ali je Elche uspio iščupati bod.

Za Elche su zabili Fidel (46) i Carrillo (78), a za goste García (10) i Brašanac (64). Hrvatski reprezentativac Ante Budimir je za Osasunu igrao od 88. minute.

Večeras se još sastaju Huesca - Levante, Real Sociedad - Atletico Madrid, Real Valladolid - Barcelona i Villarreal - Athletic Bilbao.

Na ljestvici vode Atletico i Real Madrid sa po 29 bodova. Sevilla je peta sa 23 boda.