JOSE JORDAN Afp
LA PRIMERA

Madriđani golom francuskog reprezentativca stigli do druge pobjede u prvenstvu
Piše: HinaObjavljeno: 30. kolovoz 2022. 00:11

Momčad Atletico Madrida je u trećem kolu španjolske La Lige stigla do druge pobjede u prvenstvu nakon što je u gostima bila bolja od Valencije. Jedini pogodak na utakmici postigao je francuski nogometni reprezentativac Antoine Griezmann u 66. minuti susreta.

Athletic je s visokih 4-0 pobijedio domaći Cadiz. Gostujuća momčad je na odmor otišla s prednošću jednog gola kojeg je u 24. minuti susreta zabio Inaki Williams. Gorka Guruzeta podiže na 2-0 za Athletic u 56. minuti, a on je bio i strijelac četvrtog pogotka u sudačkoj nadoknadi na kraju utakmice. Pogodak za 3-0 zabio je u 78. minuti Alex Berenguer.

Athletic se nakon tri kola nalazi na ljestvici napetom mjestu sa sedam bodova, dok je Cadoz zadnji bez boda.

16. travanj 2024 06:31