OSCAR DEL POZO Afp
KAPETAN VATRENIH BRILJIRA

Real Madrid je s 1:0 slavio na gostovanju kod Getafea, a asistent za gol je bio kapetan Vatrenih
Piše: JL.Objavljeno: 08. listopad 2022. 22:11

Getafe je na svom terenu dočekao Real Madrid u sklopu osmog kola La lige, a nakon prvih 45 minuta Madriđani drže 1:0 vodstvo. Stoper Eder Militao zabio je za rano vodstvo Madriđana, ali ponovo ništa ne bi bilo moguće bez još jedne odlične predstave Luke Modrića. Nakon što se oporavio od blage ozlijede, kapetan hrvatske reprezentacije nastavlja pružati izvrsne partije pod bijelim dresom. Samo tri minute bilo mu je potrebno za režiju novog pogotka - njegov ubačaj iz kuta savršeno je iskoristio stoper Eder Militao i tako postigao dosad jedini gol na susretu.

MODRIĆEVU ASISTENCIJU I POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Real je održao vodstvo i subotu završio na prvom mjestu španjolske Primere s 22 boda, odnosno tri više od drugoplasirane Barcelone, koja već sutra može ponovno preuzeti tron pobjedom nad Celtom iz Viga.

19. travanj 2024 12:56