MIGUEL RIOPA Afp
SKOČILI NA DRUGO MJESTO

‘Rojiblancosi‘ su jako dobru formu potvrdili i nakon reprezentativne stanke
Piše: HinaObjavljeno: 21. listopad 2023. 23:12

Francuz Antoine Griezmann bio je prvo ime posljednjeg subotnjeg dvoboja 10. kola španjolske LaLige, u kojem je s tri pogotka sudjelovao u uvjerljivoj 3-0 pobjedi Atletico Madrida na gostovanju kod Celte Vigo.

Prvi pogodak je francuski reprezentativac postigao u 29. minuti iz kaznenog udarca koji je dosuđen nakon što je domaći vrata Ivan Villar, poslije nespretne intervencije, srušio u kaznenom prostoru Alvara Moratu. Villar je pritom dobio i crveni karton.

Golove s utakmice Celta - Atletico možete pogledati OVDJE.

Drugi pogodak Griezmann je postigao nakon solo-prodora u 64. minuti, a u 70. minuti je završio odličnu akciju svoje momčadi i u ‘hat-trick‘ pretvorio povratnu loptu Nahuela Moline.

28. travanj 2024 13:02