THOMAS COEX Afp
SOLIDNE KRITIKE

Dobio je "šesticu", uz opasku da nije izgledao do kraja uvjerljivo, ali izgledao je - dobro.
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 11. rujan 2022. 10:07

Ivo Grbić (26) po prvi je put stao na vrata Atletico Madrida od prve minute u prvenstvoj utakmici. Grbić je branio u uvjerljivoj (4:1) pobjedi protiv Celte. Jan Oblak očito osjeća posljedice udarca koji je dobio protiv Real Sociedada, pa bez obzira na to što je branio u tjednu u Ligi prvaka protiv Porta (1:1) Diego Someone ga nije stavio na vrata. Vidjet ćemo što to znači za sljedeće utakmice.

Hrvatski golman je već u četvrtoj minuti nakon svog prvog starta od prve minute u La Ligi imao odličnu intervenciju, jer su gosti nakon kornena imali odličnu šansu, ali je Grbić obranio udarac glavom Stranda Larsena iz dosta velike blizine.

Ubrzo nakon toga obranio je još jedan dobar udarac Huga Malla. Nije nažalost mogao obraniti niski udarac Gabrija Veige, upućen na njegovu Grbiću bližu stativu. Španjolci kažu da ju tu možda mogao i bolje intervenirati. Kako god, ocjene za Grbića su solidne, dobio je "šesticu", uz opasku da nije izgledao do kraja uvjerljivo, ali izgledao je - dobro.

26. travanj 2024 14:53