ANDER GILLENEA Afp
GOLIJADA PROTIV SOCIEDADA

Barcelona je u drugom kolu Primere upisala prvu pobjedu svladavši u gostima Real Sociedad sa 4:1
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 21. kolovoz 2022. 23:53

Robert Lewandowski je na svoj 34. rođendan zabio prvi, a onda i drugi pogodak za svoju novu momčad.

Zabio je Lewandowski već u 1. minuti, ali je Isak izjednačio već u šestoj. Nakon toga Barca se dugo mučila, tražila put do gola, ali igra joj nije bila dovoljno brza i okomita pa su agresivni domaćini bez većih problema držali remi.

Sve golove s utakmice Real Sociedad - Barcelona pogledajte OVDJE.

U 64. minuti napravio je Xavi dvije izmjene, uveo je Fatija i Raphinhu umjesto Torresa i lijevog beka Baldea. Barca je prešla na igru s tri stopera, da bi već dvije minute kasnije povela. Fati je fantastično petom proigrao Dembelea koji je zabio za 2:1. Lewandowski je dvije minute kasnije zabio za 3:1, opet na lijepu asistenciju Fatija. I utakmica je bila riješena.

U 79. minuti Lewandowski je pokazao veliko majstorstvo, fantastično proigravši petom Fatija za konačnih 4:1.

21. svibanj 2024 20:26