ANDER GILLENEA
VATRENI U FORMI

Real Madrid je u 14. kolu španjolske Primere stigao do pobjede u gostima protiv Eibara 3:1
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. prosinac 2020. 22:56

Vodeći pogodak za 'kraljevski' klub postigao ja Karim Benzema i to već u šestoj minuti utakmice, a samo sedam minuta kasnije na scenu je stupio hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić.

Prošao je strijelac prvog pogotka Benzema po desnoj strani i potom dao povratnu loptu za Modrića koji topovski šalje loptu pod gredu za povećanje vodstva.

Pogodak Luke Modrića pogledajte OVDJE!

U 28. minuti domaćin je uspio smanjiti zaostatk u 28. minuti preko Kikea, a konačnih 3:1 postavio je Lucas Vazquez u sudačkoj nadoknadi utakmice.

Real Madrid je ovom pobjedom zasjeo na drugo mjesto Primere. Također valja istaknuti kako je Luka Modrić igrao do 73. minute, kada ga je u igru ušao Valverde.

18. svibanj 2024 12:01