LLUIS GENE Afp
SEVILLA SLAVILA

Nogometaši Barcelone doživjeli su neugodan poraz na Nou Campu od Betisa (0-1) u 16. kolu Primere
Piše: HinaObjavljeno: 04. prosinac 2021. 18:36

Betis je nanio prvi trenerski poraz Xaviju otkad se vratio u Barci, a gol vrijedan pobjede dao je Juanmi u 79. minuti. Katalonci su propustili mnogo šansi na utakmici pogotovu "otpisani" Coutinho i Dembele, kojima je Xavi dao priliku.

Susret je obilježila i teška ozljeda igrača domaćih Gavija u 36. minuti, kada se pogođen iz blizine loptom u glavu srušio u nesvijest na terenu.

Real Betis' Spanish defender Alex Moreno (R) talks to Barcelona's Uruguayan defender Ronald Araujo (L) and Barcelona's Spanish defender Gerard Pique at the end of the Spanish League football match between FC Barcelona and Real Betis at the Camp Nou stadium in Barcelona on December 4, 2021. (Photo by LLUIS GENE/AFP)

Pobjeda je katapultirala Betis na treću poziciju, a Barcelona je ostala sedma.

Gol Betisa protiv Barcelone pogledajte OVDJE.

Nakon Barcelone, na svom terenu je u subotu izgubio i prvak Atletico, kojeg je u Madridu šokirala Mallorca s 2-1.

Aktualnom prvaku Španjolske ovo je drugi poraz u petnaest kola LaLige. Nakon vodstva Atletica u 68. minuti preko Brazilca Cunhe činilo se da će momčad iz Madrida lako do pobjede, no Franco Russo (80) i Japanac Takefusa Kubo (91). donijeli su pobjedu Otočanima. Šime Vrsaljko je ušao u igru u 71. minuti.

Ranije je Sevilla golom Ocamposa u 16. minuti svladala kod kuće Villareal s 1-0 i zadržala drugo mjesto. Ivan Rakitić je igrao do 57. minute.

Barcelona's Spanish defender Gerard Pique leaves the pitch at the end of the Spanish League football match between FC Barcelona and Real Betis at the Camp Nou stadium in Barcelona on December 4, 2021. (Photo by LLUIS GENE/AFP)

26. travanj 2024 17:44