ANDER GILLENEA Afp
KAKVA ŠTETA

VIDEO Nevjerojatni pehovi mlade nade Vatrenih, dva penala spasila Modrića i Real novog ‘kiksa‘

Pogodio je Sučić dva puta vratnicu u svom nastupu od prve minute za novu momčad
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 14. rujan 2024. 22:45

Hrvatski reprezentativni veznjak Luka Sučić započeo je večerašnju prvenstvenu utakmicu za svoj novi klub Real Sociedad koji je u San Sebastianu ugostio Real Madrid.

Sučić je u 28. minuti skoro šokirao goste kad je s ruba kaznenog prostora uputio odličan udarac lijevom nogom te mu je malo nedostajalo do prvijenca u dresu Real Sociedada.

Pogodio je Sučić vratnicu u svom nastupu od prve minute za novu momčad nakon transfera iz RB Salzburga. Udarila je lopta vrlo blizu grede, no ipak se odbila u teren...

Isti peh dogodio mu se i na samom početku drugog poluvremena. Nakon duplog pasa dobio je loptu pri vrhu peterca, prizemno je gađao suprotni, lijevi kut vrata, no i taj udarac završio je u vratnici i odbio se u teren.

Madriđani su na kraju slavili rezultatom 2:0, oba pogotka postigli su iz kaznenih udaraca, redom Vinicius u 58. i Mbappe u 75. minuti.

15. rujan 2024 01:07