Ivan Rakitić

RICARDO LARREINA/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
PRIMERA

VIDEO Spas u zadnji čas: Rakitić asistencijom u šestoj minuti sudačke nadoknade spasio Sevillu

Bivši hrvatski reprezentativac u igru je ušao u 37. minuti utakmice
Piše: SNObjavljeno: 07. listopad 2023. 23:31

U zadnja dva dvoboja subotnjeg programa španjolske Primere - nije bilo pobjednika. Mallorca i Valencia odigrali su 1:1, nakon što je Dani Rodriguez doveo domaćina u vodstvo u petoj minuti, ali Diego Lopez je u trećoj minuti sudačke nadokande prvog dijela izjednačio rezultat. Mallorci je to treći uzastopni remi.

Sevilla i Rayo Vallecano odigrali su 2:2 u dramatičnoj završnici. Gosti su već nakon 26 minuta imali dva pogotka prednosti pogocima Oscara Valentina i Alvara Garcije, a u 50. minuti Djibril Sow smanjio je zaostatak Seville. Iako se činilo kako gosti imaju pobjedu u rukama, remi je postavio Youssef En-Nesyri u šestoj minuti sudačke nadoknade nakon asistencije Ivana Rakitića, koji je u igru ušao u 37. minuti.

Pogodak za izjednačenje na asistenciju Rakitića pogledajte OVDJE.

18. svibanj 2024 11:06