Gol Budimira Almeriji

SCREENSHOT: TWITTER
LIJEPA REAKCIJA

Lijepo je utrčao u prostor i nakon asistencije Oroza provukao loptu pokraj vratara u suprotni kut
Piše: SNObjavljeno: 13. svibanj 2023. 17:44

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir upisao se među strijelce u 34. kolu La Lige u kojoj je njegova Osasuna ugostila Almeriju.

Osasuna je slavila pobjedu 3:1, a zabio je Budimir prvi gol na susretu u 46. minuti. Lijepo je utrčao u prostor i nakon asistencije Oroza provukao loptu pokraj vratara u suprotni kut.

Bio je to peti ovosezonski pogodak hrvatskog napadača u La Ligi ove sezone i prvi nakon 22. travnja kada je zabio dva gola Betisu.

Gol Budimira Almeriji možete pogledati OVDJE.

Preostale golove za Osasunu zabili su Ezzalzouli u 51. i Gomez u 81. minuti, dok je Lazaro u drugoj minuti sudačke nadoknade postigao počasni gol za Almeriju.

26. travanj 2024 16:58