Luka Modrić

Oscar J Barroso/afp7/shutterstoc/shutterstock Editorial/profimedia
TEŽAK UDARAC ZA MADRID

VIDEO Veliki ‘kiks‘ Reala u borbi za titulu, Modrić napokon startao, Kraljevi prosuli pobjedu na gostovanju

Kapetan reprezentacije Hrvatske igrao je do 87. minute susreta
Piše: HINAObjavljeno: 18. veljača 2024. 16:33

Vodeća momčad španjolskog nogometnog prvenstva, Real Madrid, odigrao je samo 1-1 na gostovanju kod Rayo Vallecana u utakmici 25. kola LaLige.

"Kraljevski klub" je poveo već u 3. minuti pogotkom Joselua, koji je priznat tek nakon pregleda situacije u VAR sobi. Na isti je način dosuđen kazneni udarac za Rayo Vallecano, zbog igranja rukom Eduarda Camavinge u kaznenom prostoru, a precizan je s bijele točke bio Raul de Tomas u 27. minuti za konačnih 1-1.

Luka Modrić je bio u početnom sastavu Reala i igrao je do 87. minute.

Gosti su utakmicu završili s desetoricom igrača, jer je u sučevom dodatku Dani Carvajal zaradio dva žuta kartona; prvi zbog prigovora, a drugi zbog neopreznog starta.

POGODAK ZA 1:0 POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK ZA 1:1 POGLEDAJTE OVDJE

Realu je ovo bio peti remi u prvenstvu te sada ima 52 boda, šest više od drugoplasirane Girone, koja će u ponedjeljak (21 sat) gostovati kod Athletica u Bilbau. Rayo Vallecano je u 25 utakmica osvojio isto toliko bodova te se nalazi na 14. poziciji.

18. travanj 2024 15:30