ANDER GILLENEA Afp
GOLIJADA ŽUTE PODMORNICE

U zaostaloj utakmici 4. kola La Lige Villarreal je kod kuće pobijedio Alaves sa 5-2 (2-1)
Piše: HinaObjavljeno: 21. prosinac 2021. 21:17

Momčad Unaija Emeryja povela je u 18. minuti pogotkom Gerarda Morena, a u 27. minuti po prvi put se u strijelce upisao Boulaye Dia. Pred kraj prvog poluvremena Pere Pons je u 44. minuti smanjio zaostatak Alavesa. Potpuni povratak gostima donio je Joselu u 65. minuti, ali do kraja utakmice igrao je i zabijao samo Villarreal.

Dia je u 76. minuti svojim drugim pogotkom ponovno donio prednost domaćima. Pino Yeremi je u 79. minuti povisio na 4-2, a za konačnih 5-2 svoj je drugi gol na utakimici postigao Moreno.

Villarreal je sa 25 bodova došao na deveto mjesto, a Alaves je sa 15 bodova ostao na 18. poziciji.

Sve golove s utakmice Villarreal - Alaves pogledajte OVDJE.

Od 21.30 sati zaostalu utakmicu iz 4. kola odigrat će Sevilla i Barcelona.

Španjolska - 4. kolo

Villarreal - Alaves 5-2 (Moreno 18, 88, Dia 27, 76, Pino 79 / Pons 44, Joselu 65)