Villarreall

Jose Breton/nurphoto/shutterstoc/shutterstock Editorial/profimedia
LA LIGA

Villarreal iskoristio igrača više i u sučevoj nadoknadi upisao pobjedu protiv Mallorce

Žuta podmornica u gostima slavi 2:1 pobjedu uz ‘zvuk sirene‘
Piše: HINAObjavljeno: 14. rujan 2024. 16:14

Nogometaši Villarreala pobijedili su u gostima Mallorcu 2-1 u prvom subotnjem susretu 5. kola španjolske La Lige.

Pobjednički pogodak Villarreal je postigao u 94. minuti, a nakon lijepe gostujuće akcije iz blizine je pogodio Ayoze Perez. Villarreal je privremeno skočio na drugo mjesto ljestvice te ima tri pobjede i dva remija.

Villarreal je poveo u 27. minuti golom Logana Costa, dok je Mallorca izjednačila u 57. kada je Albiol pogodio vlastitu mrežu. U 69. minuti domaćin je ostao s igračem manje nakon isključenja Lata, a Villarreal je igrača više iskoristio u sudačkoj nadoknadi.

Nedjeljni parovi su Celta - Valladolid, Girona - Barcelona, Las Palmas - Athletic i Atletico - Valencia, dok je posljednja utakmica kola na programu u ponedjeljak, a sastaju se Rayo Vallecano - Osasuna.

14. rujan 2024 17:23