UVJERLJIVA POBJEDA

Villarreal slavio u gostima kod Osasune, Budimir igrao zadnjih pola sata

Real Sociedad je u San Sebastianu s 2:0 pobijedio posljednjeplasirani Elche
Piše: Robert KrnjićObjavljeno: 19. ožujak 2023. 19:14

U susretima 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva Villarreal je u gostima pobijedio Osasunu s 3:0, dok je Real na svom terenu Sociedad bio bolji od Elchea s 2:0.

"Žuta podmornica" je slavila golovima Samuela Chukwuezea iz 14., te Josea Luisa Moralesa iz 86. i treće minute sudačke nadoknade. Hrvatski napadač Ante Budimir je za domaći sastav igrao od 64. minute.

Real Sociedad je bio bolji od Elchea ostvarivši pobjedu 2:0, a golove su postigli Takefusa Kubo u 48., odnosno Ander Barrenetxea u 90. minuti.

U ranije odigranom susretu Real Betis je pobijedio Real Mallorcu sa 1:0 produživši niz bez ligaškog poraza na šest kola. Pogodak odluke zabio je Borja Iglesias u 48. minuti utakmice.

U vodstvu je Barcelona sa 65 bodova, dok Real Madrid ima 56 bodova, a najveći španjolski klubovi večeras će odmjeriti snage na Camp Nou.

25. travanj 2024 07:56