JOSE MIGUEL FERNANDEZ Afp
SJAJAN OKRŠAJ

Vinicius spasio Real u čudesnoj golijadi u Valenciji! Gledatelji vidjeli čak 6 golova u ludoj utakmici

Sjajnu utakmicu odigrali su Levante i Real Madrid u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 2. kola La Lige
Piše: HinaObjavljeno: 22. kolovoz 2021. 23:55

Real je vodio 1:0, da bi Levante preokrenuo, poveo 2:1 i 3:2, a na kraju je završilo podjelom bodova 3:3.

Poveo je Real golom Garetha Balea na asistenciju Karima Benzeme već u 5. minuti, da bi Levante preko Rogera u 46. i Campane u 57. preokrenuo susret. Izjednačio je Vinicius Junior u 73. minuti, ali samo šest minuta kasnije Levante opet vodi nakon gola Robera Piera. U 85. minuti svoj drugi gol na susretu od vratnice zabija Juniors Vinicius i pokazalo se da je to bio konačan rezultat.

Valja reći da je Levante od 87. minute igrao bez isključenog vratara Fernandeza, kao i da je Luka Modrić propustio ovaj susret zbog ozljede.

Atletico Madrid je ranije na svom stadionu s minimalnih 1-0 (1-0) svladao Elche u utakmici 2. kola španjolske La Lige.

Gol vrijedan tri boda postigao je Angel Correa u 39. minuti. Argentinski veznjak je tako još uvijek jedini strijelac Simeoneove momčadi u novoj sezoni, jer je postigao i dva pogotka u gostujućoj pobjedi Atletica nad Celtom Vigo (2-1) u prvom kolu.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko ostao je na klupi Atletica.

Atletico je s maksimalnih šest bodova zasjeo na vrh ljestvice, a Elche je s jednim bodom na 16. poziciji.

20. travanj 2024 14:26