LA PRIMERA

Remi Mallorce i Vallecana

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. travanj 2013. 01:29

U prvoj utakmici 32. kola španjolske Primere nije bilo pobjednika. Nogometaši Mallorce i Rayo Vallecana su odigali neodlučeno 1-1.

Pogoci su postignuti u uvodnom dijelu utakmice, pa je tako prvo Piti doveo goste u vodstvo u 7. minuti, ali je samo pet minuta kasnije Alfaro vratio stvari na početak.

Za preostala dva boda mogu žaliti i jedni i drugi, no više i bolje prilike su imali gosti, inače osma momčad na ljestvici. U drugom dijelu su gostujući igrači pogodili i domaći okvir vratiju, nekoliko puta su propuštali uistinu dobre šanse, ali rezultat se nije mijenjao.

Zanimljivo da je ovo bio tek drugi gostujući remi u sezoni Rayo Vallecana.

Mallorca je i dalje ostala u zoni ispadanja, nalazi se na 18. mjestu ljestvice.