Matija Frigan

DAMIR SKOMRLJ Cropix
SLAVLJE U ČAKOVCU

Mini-Vatreni do poluvremena sredili Albance, Hrvatska trijumfom zaključila rujansko okupljanje

Mnogo je to bolje izgledalo ovoga puta no u predstavi protiv Saudijske Arabije.
Piše: Josip FreilerObjavljeno: 26. rujan 2022. 15:15

HRVATSKA U-20 - ALBANIJA U-20 3:1

ČAKOVEC - Stadion Mladosti. Gledatelja: 100. Sudac: Sami Ahmed M Aljurays. Strijelci: 1:0 Stojković (11), 1:1 Shpendi (20), 2:1 Frigan (29), 3:1 Vonić (45).

HRVATSKA U-20: Kolić, Tepšić, Škaričić, Rak, Crnac, Lača, Bradarić, Rovis, Frigan, Stojković, Vonić (još su igrali: Iličević, Špeljak, Žilinski, Belcar, Šaranić, Barišić, Lusavec, Škrbin, Čengić). Izbornik: Ognjen Vukojević.

ALBANIJA U-20: Lilo, Smajli, Mitaj, Frroku, Pajaziti, Toci, Berisha, Shpendi, Gjini, Goga, Ismaili (još su igrali:Molla, Spahija, Ndoj, Asallari, Delaj, Mollas, Janaqi, Boci, Fetahu, Ruci, Avdiu, Frela). Izbornik: Alban Bushi.

Nakon 1:1 s vršnjacima Saudijske Arabije naši mladi U-20 reprezenttivci s vršnjacima Albanije zaigrali su bolje i pobijedili. Konačni rezultat ove zanimljive utakmice postignut je u prvih 45 minuta. Igralo se je po kiši, ali na kvalitetnom terenu gdje su se naši koji su imali više inicijative i prilika za još uvjerljiviju pobjedu, bolje snašli, a i nakon prve utakmice bolje su se upoznali i to "poznanstvo" primjenili na terenu.Što je bilo vidljivo po igri i konačnom rezultatu, posebno u prvom dijelu susreta.

26. travanj 2024 07:23