Screenshot: SportKlub
MODRI DRAGULJ NA EURU

Pogledajte maestralan ‘slalom‘ i gol čudesnog Dinamovog talenta. Ima 17 godina, a proriču mu veliku budućnost

Mladi nogometaš Dinama prvo je asistirao Čoviću, a onda tek što je drugo poluvrijeme počelo i sam zabio
Piše: Gradimir ĐukarićObjavljeno: 23. svibanj 2024. 19:29

U17 reprezentacija Hrvatske remizirala je s vršnjacima iz Danske (2:2) na Europskom prvenstvu. Sjajan je na golu bio Rajić s nekoliko velikih intervencija kojima je osigurao bod Hrvatskoj, ali tog boda ne bi bilo bez Noe Mikića.

Mladi nogometaš Dinama prvo je asistirao Čoviću za izjednačenje u 41. minuti, a onda je tek što je drugo poluvrijeme počelo i sam zabio. I to kako! Igrala sa 48. minuta utakmice kada je primio loptu na sredini terena, povukao dvadesetak metara između protivničkih igrača, a onda opalio s ruba kaznenog prostora. Lopta se od vratnice odbila u mrežu Danaca.

ASISTENCIJU I GOL NOE MIKIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Hrvatska nakon dva kola ima isto toliko i bodova. Danci su na čelu skupine s četiri osvojena boda. Austrija i Wales svoju utakmicu igraju kasnije večeras.

23. svibanj 2024 20:21