DAMIR KRAJAC Cropix
PLES NA KIŠI

Uraganskih pola sata: Hrvatska Joea Šimunića na krilima mlade zvijezde Bayerna do ključne pobjede!

Hrvatska je na kraju osvojila prvo mjesto u skupini. A da nismo pobijedili, ispali bismo...
Piše: SNObjavljeno: 22. studeni 2022. 15:28

Mlada hrvatska U-19 reprezentacija uvjerljivo (3:0) je na terenu Sportskog centra Rudeš svladala Izrael i plasirala se u elitno kolo kvalifikacija za Europsko prvenstvo iduće godine na Malti, prenosi službena stranica HNS-a.

Izabranici Josipa Šimunića u posljednjem su susretu prve runde kvalifikacija riješili pitanje pobjednika već poslije tridesetak minuta igre zahvaljujući pogocima dvostrukog strijelca Lovre Zvonareka (2’, 34’) i pogotku Roka Brajkovića.

Hrvatska je na kraju osvojila prvo mjesto u skupini sa šest osvojenih bodova, koliko i Izrael i Finska, ali Šimunićeva momčad bila je uspješnija u krugu triju reprezentacija s istim brojem bodova.

Hrvatska je igrala u sastavu: Sajko - Gubijan, Živković, Prpić, Bodetić - Krivak (84’ Babić), Lukanić - Brajković, Zvonarek (84’ Brkljača), Rukavina (90’ Topić) - Gajzler (72’ Bukvić).

18. travanj 2024 22:09