Nenad Gračan

NIKSA STIPANICEV/CROPIX Cropix
PRIJATELJSKI DVOBOJ

‘Vatrene‘ remizirale s Grkinjama, izabranice Nenada Gračana uskoro očekuje i druga utakmica

Iako je Hrvatska primila rani pogodak, zgoditkom Rudelić u nastavku susreta izboren je remi
Piše: HINAObjavljeno: 07. travanj 2023. 14:37

Hrvatske nogometne reprezentativke, koje vodi izbornik Nenad Gračan, odigrale su u Ateni prijateljsku utakmicu protiv Grčke koja je završila neodlučeno 1-1.

Grkinje su povele u 18. minuti kada je hrvatsku mrežu pogodila Spyridonidou, ali je na 1-1 u 62. minuti izjednačila Ivana Rudelić. Drugu prijateljsku utakmicu grčke i hrvatske nogometašice odigrat će u ponedjeljak, 10. travnja.

Inače, na posljednjoj ljestvici Međunarodne nogometne organizacije Hrvatice su trenutačno 58. ekipa na svijetu, dok je Grčka na 60. mjestu.

Tijekom veljače hrvatske nogometašice ostvarile su zapažen rezultat na međunarodnom turniru na Cipru gdje su osvojile drugo mjesto iza Finkinja. Od Finske su poražene 1-4, ali su zato ostvarile dvije vrijedne pobjede, 2-0 protiv Rumunjske i 1-0 protiv Mađarske.

16. travanj 2024 23:44