CATHERINE IVILL Afp
KAKO SU IGRALI?

Velika anketa SN: Ocijenite sve hrvatske igrače i Zlatka Dalića u susretu protiv Engleske!

Hrvatska je porazom otvorila EURO, a mi vas pozivamo da sami ocijenite nastup Vatrenih
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 13. lipanj 2021. 16:55

Hrvatska je 1:0 porazom protiv Engleske u skupini D otvorila EURO, a jedini pogodak na utakmici zabio je Raheem Sterling u 57. minuti nakon prekrasne akcije domaće momčadi. Najbolju priliku Hrvatske za izjednačenje promašio je Ante Rebić u 64. minuti, dobio je loptu u sredini kaznenog protora i pucao pored gola.

Danima se raspravljalo o sastavu u kojem bi Hrvatska trebala startati na EURU, i to odmah u najtežoj utakmici protiv jednog od favorita EURA, a Zlatko Dalić na kraju se odlučio za postavu:

Livaković - Vrsaljko, Vida, Ćaleta-Car, Gvardiol - Brozović (od 70' Vlašić), Modrić, Kovačić (od 85' Pašalić) - Kramarić (od 70' Brekalo), Rebić (od 78' Petković), Perišić.

U našoj anketi možete ocijeniti kako su igrali naši igrači i kako je utakmicu vodio Zlatko Dalić.

19. svibanj 2024 01:48