Dominik Livaković teško je proživljavao infarktnu završnicu

RONALD GORSIC Cropix
INFARKTNA ZAVRŠNICA

Jakić je zamalo postao tragičar nakon što je samo nekoliko minuta ranije ušao u igru
Piše: SNObjavljeno: 12. listopad 2024. 21:00

Hrvatska nogometna reprezentacija puno teže od očekivanog upisala je tri boda protiv Škotske na Maksimiru rezultatom 2:1. Prava drama odvila se u posljednjim sekundama utakmice kada su Škoti pogodili za 2:2.

Nakon ubačaja s lijeve strane i odbijanca na vrhu kaznenog prostora, lopta je došla do Adamsa koji je pokušao pucati, nesretno se odbilo od Kristijana Jakića u mrežu Dominika Livakovića. Gosti su počeli burno slaviti, Jakić je zamalo postao tragičar nakon što je samo nekoliko minuta ranije ušao u igru, ali trebalo je pričekati provjeru VAR-a jer je izgledalo kao da je bilo zaleđa.

Ta sumnja se potvrdila na veliku sreću Vatrenih i slavlje hrvatskih navijača moglo je početi.

PONIŠTENI POGODAK ZA 2:2 POGLEDAJTE OVDJE

Hrvatska je upisala drugu pobjedu u skupini te se nalazi na drugom mjestu sa šest bodova, dok je Škotska i dalje na začelju bez ijednog boda u tri utakmice.

12. listopad 2024 22:11