ERWIN SCHERIAU Afp
SERIE A

Atalanta rutinski do vrijedne pobjede protiv Empolija, Mario Pašalić igrao za goste do 66. minute

Na vrhu Serie A je Inter s 25 bodova, drugi Juventus ima 23, a treći Milan 22
Piše: HinaObjavljeno: 30. listopad 2023. 20:37

Nogometaši Atalante u susretu su 10. kola talijanskog prvenstva u ponedjeljak u Empoliju rutinski svladali istoimenog domaćina sa 3-0 (2-0).

Dvostruki strijelac za sastav iz Bergama bio je Scamacca (5, 51), a jedan je gol dodao Koopmeiners (29).

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao je od 66. minute za Atalantu koja je sada četvrta sa 19 bodova, dok je Empoli 18. sa sedam.

U posljednjoj utakmici 10. kola Lazio je kao domaćin u Rimu svladao Fiorentinu sa 1-0.

Jedini gol postigao je Immobile iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade nakon što je lopta pogodila u ruku Milenkovića.

Josip Brekalo ostao je na klupi Fiorentine koja je ostala šesta sa 17 bodova, dok je Toma Bašić ostao na klupi Lazija koji je stigao na sedmo mjesto sa 16 bodova.

Na vrhu je Inter sa 25 bodova, drugi Juventus ima 23, a treći Milan 22 boda.

01. svibanj 2024 08:17