Imao je Jurić vodstvo do 90. minute, a na kraju je uzeo bod
 MIGUEL MEDINA
VELIKA DRAMA

Čudesni Jurić zaustavio i Milan usred San Sira, Zlatan promašio penal, pa zabio u zadnjim sekundama!

Nakon Juventusa nedavno, sad je Splićanin zaustavio i Milan, trenutačno vodeću momčad
Piše: SNObjavljeno: 08. studeni 2020. 22:48

I dok Slaven Bilić muku muči sa svojom "škart momčadi" u Premier ligi, jedan drugi hrvatski trener u ligi petice s također dosta oskudnim imenima - izluđuje favorite. Ivan Jurić, trener Verone, zaustavio je i vodeći Milan, bilo je 2:2, a domaćini su izjednačili u 3. minuti sudačke nadoknade...

U superlativima je u petak hvalio svoje domaćine i vodeću ekipu u Serie A, posebice Zlatana Ibrahimovića kojeg je (pomalo možda i nespretno) usporedio s Nikolom Kalinićem.

"Naravno da bih poželio imati Ibrahimovića u momčadi. Čudesno je što radi, ali njegova tehnika, osjećaj, ali i gard u svlačionici jako su pozitivni".

Njihova prva zvijezda u napadu trenutačno nije iznevjerila. Čeh Barak zabio je već u 6. minuti, a već u 19. bilo je 0:2! Doduše djelo je to Calabrije, koji je postigao autogol.

Milan se vratio u utakmicu autogolom (27. minuta - Magnani), a priliku za poravnanje imao je Zlatan Ibrahimović u 65. minuti koji je - promašio penal.

Calabria je zabio u 90. minuti za Milan, ali gol je nakon VAR provjere poništen zbog - igranja rukom. Ipak Zlatan Ibrahimović uspio je u 3. minuti sudačke nadoknade izboriti bod (2:2)...