FILIPPO MONTEFORTE Afp
PREVEZEN U BOLNICU

Drama u Napulju uoči velike utakmice: Navijač izboden nožem, a sukobu je prethodila bizarna svađa?!

Napoli je remijem protiv Salernitane propustio priliku potvrditi dugo iščekivani naslov prvaka
Piše: Mihael FarkašObjavljeno: 30. travanj 2023. 21:26

Napoli nije uspio osigurati naslov nakon što mu je Salernitana otkinula tri boda u samoj završnici utakmice

Iako je danas sve bilo u znaku događanja na terenu, gdje je domaća momčad pobjedom trebala osigurati naslov prvaka, prvi nakon 33 godine, ipak nije uspjelo proći bez incidenata. Naime, 38-godišnji navijač izboden je nožem prije početka odlučujućih 90 minuta.

Incident je izbio nakon bizarne svađe u prometu. Osumnjičeni za napad nije mogao proći pored žrtve i njegovih prijatelja te je posegao za hladnim oružjem i izbo unesrećenog u trbuh. Prema pisanju Calciomercata, navijač je prevezen u bolnicu te je u stabilnom stanju.

Napoli je poveo u 62. minuti pogotkom Mathiasa Olivere koji je matirao Guillerma Ochou za potpunu ludnicu na Maradoni, no muk je nastao kada je šest minuta prije kraja slavlje pokvario Boulaye Dia i postavio konačnih 1:1. Napolitanci će tako morati po potvrdu naslova idući četvrtak, kada idu u goste Udineseu.

09. svibanj 2024 01:01