Josip Brekalo

WWW.IMAGEPHOTOAGENCY.IT/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
ERLIĆ SLAVIO

Fiorentina upisala poraz na gostovanju: Brekalo je krenuo od prve minute, ali mu je ovo zadnji nastup za Viole?

Erlić je odigrao cijelu utakmicu za Sassuolo, dok je kod Fiorentine Brekalo zamijenjen u 74. minuti
Piše: Hina/SNObjavljeno: 06. siječanj 2024. 23:02

U posljednjem subotnjem ogledu 19. kola talijanske Serie A nogometaši Sassuola su pred svojim navijačima s minimalnih 1-0 pobijedili Fiorentinu.

Pogodak odluke postignut je već u devetoj minuti, a strijelac gola vrijednog tri boda bio je Andrea Pinamonti. Obje momčadi su postigle po jedan pogodak koji je poništen nakon VAR provjere, dok je tragičar bio gostujući igrač Bonaventura koji u 65. minuti nije realizirao jedanaesterac za 1-1.

Hrvatski nogometaši Martin Erlić i Josip Brekalo bili su u udarnim sastavima svojih klubova. Erlić je odigrao cijelu utakmicu za Sassuolo, dok je kod Fiorentine Brekalo zamijenjen u 74. minuti, a možda su mu to bile i posljednje minute za talijanski klub, s obzirom na to da se sve glasnije šuška o njegovu dolasku u Dinamo.

Sassuolo se popeo na 14. mjesto ljestvice, dok je Fiorentina ostala četvrta.

06. svibanj 2024 07:39