Adrian Šemper u skoku
 Alessandro Sabattini/Getty Images for Lega Serie B
NESAVLADIV

Hrvatski golman u životnoj formi: Briljirao u još jednoj ključnoj utakmici, opet obranio penal!

U prvom kolu doigravanja jedan je penal ‘skinuo‘, drugi su suparnici promašili. Niz se nastavlja...
Piše: Tomo NičotaObjavljeno: 08. kolovoz 2020. 23:16

Adrian Šemper opet je bio jedan od junaka Chieva. Nakon što je u prvom kolu doigravanja za Serie A protiv Empolija obranio kazneni udarac u 88. minuti i uveo momčad u produžetke u kojima je Chievo izborio polufinale, 'skinuo' je udarac s bijele točke i u subotu u prvom polufinalnom dvoboju protiv Spezije.

Chievo je slavio 2:0, golovima na samom početku susreta (Đorđević u drugoj i Segre u devetoj minuti), a Šemper je u 57. minuti obranio jedanaesterac Ricciju. Podsjetimo, u prošlom kolu je Empoli imao još jedan 'penal', Šemper je pročitao stranu, a lopta je otišla pokraj gola.

Chievo ima veliku prednost pred uzvrat koji se igra u utorak, a prođe li Speziju, za Serie A će igrati protiv pobjednika dvoboja Frosinonea i Pordenonea, koji prvu utakmicu igraju u nedjelju.

19. travanj 2024 08:03