LAPRESSE/DDP USA/PROFIMEDIA Lapresse/ddp Usa/profimedia
U ZADNJI TREN

Hrvatski reprezentativac zabrinuo sve: Nikola Vlašić pao u nesvijest, medicinsko osoblje odmah utrčalo u teren

Inter je protiv momčadi koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić put do pobjede pronašao u drugom poluvremenu
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. listopad 2023. 12:21

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić u zadnjim trenucima utakmice nakon duela pao je na travnjak na centru terena i pao u nesvijest, prenosi Slobodna Dalmacija.

Medicinsko osoblje odmah je utrčalo u teren, a nakon nekoliko sekundi Vlašić se uspio pridići. Nije poznato koji je točan razlog, to će pokazati detaljniji pregledi, kako piše talijanski Tuttosport.

ITALY PHOTO PRESS/ZUMA PRESS/PROFIMEDIA Italy Photo Press/zuma Press/profimedia

Inter je protiv momčadi koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić put do pobjede pronašao u drugom poluvremenu. Prvi je gol postigao Thuram (59) nakon lijepog dodvanja Dumfriesa, na 2:0 povisio je Lautaro (67) glavom nakon kornera, a konačni rezultat postavio je Calhanoglu (90+5-11m) s bijele točke.

28. travanj 2024 17:35