EMMANUELE MASTRODONATO/LIVEMEDIA/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Emmanuele Mastrodonato/livemedia/shutterstock Editorial/profimedia
DRUGA U NIZU

Hrvatski trener novom važnom pobjedom kuca na vrata Europe u idućoj sezoni, ali slijedi mu najveći izazov

Nakon pobjede protiv Bologne na domaćem terenu, Torino je slavio i u gostima kod Leccea
Piše: Hina/SNObjavljeno: 12. ožujak 2023. 16:56

Torino je u nedjelju u utakmici 26. kola talijanskog prvenstva u gostima sa 2-0 svladao Lecce.

Momčad Ivana Jurića je povela u 20. minuti golom Wilfrieda Singoa, a već tri minute kasnije na 2-0 je povećao Antonio Sanabria. Taj je rezultat ostao do kraja.

Torino je sada sedmi na ljestvici sa 37 bodova, dok je Lecce nakon trećeg poraza zaredom 15. sa 27.

Momčad hrvatskog stratega tako je došla na pet bodova zaostatka za Atalantom, koja je trenutačno šesta, a upravo je ta pozicija posljednja koja otvara mogućnost europskih natjecanja u idućoj sezoni. Torinu je ovo bila druga uzastopna pobjeda, nakon što su u prošlom kolu svladali Bolognu 1-0. Iduće će nedjelje ipak imati znatno teži izazov, s obzirom na to kako na svom terenu dočekuju vodeći Napoli.

24. travanj 2024 08:57