Gabriele Maltinti/Getty Images
7. KOLO

IGOR TUDOR IZGUBIO ŽIVCE, PA ZAVRŠIO NA TRIBINAMA Hrvatski trener isključen, njegova momčad poražena od Fiorentine, presudio je gol Srbina

Piše: HinaObjavljeno: 06. listopad 2019. 17:11

Nogometaši Fiorentine pobijedili su Udinese s minimalnih 1-0 (0-0) u prvoj utakmici nedjeljnog programa 7. kola talijanske Serie A, odigranoj na stadionu Artemio Franchi u Firenzi.

Strijelac pobjedničkog pogotka u 72. minuti bio je srpski branič Nikola Milenković. Trener Udinesea Igor Tudor nije dočekao kraj susreta budući mu je sudac u 62. minuti pokazao izravni crveni karton zbog prigovora.

"Isključenje je bilo pretjerano. Sudac mi je rekao da će me upozoriti ako se nastavim žaliti", kratko je komentirao Tudor nakon susreta.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj bio je u početnoj postavi Fiorentine, a u 64. minuti trener Montella ga je zamijenio za Benassija.

Fiorentina je pobjedom došla do 11 bodova i privremeno izbila na peto mjesto, dok je momčad Udinesea, koju vodi Igor Tudor, ostala na sedam bodova, što joj donosi plasman na 14. mjesto.

Vodeći Inter s maksimalnih 18 bodova iz šest nastupa, u nedjelju (20.45 sati)će biti domaćin drugoplasiranom Juventusu (16) u derbiju 7. kola, a u preostalim današnjim dvobojima sastaju se: Roma - Cagliari, Atalanta - Lecce, Bologna - Lazio (sve u 15.00 sati) i Torino - Napoli (18.00).