Lautaro Martinez

PIERO CRUCIATTI Afp
UVJERLJIVA PREDNOST

Inter ‘petardom‘ pregazio Monzu, hrvatski napadač s klupe odgledao rapsodiju Nerazzurra

Jedini pogodak za domaću momčad postigao je Matteo Pessina iz kaznenog udarca u 69. minuti
Piše: HinaObjavljeno: 13. siječanj 2024. 23:02

Vodeća momčad talijanske Serie A, milanski Inter, s uvjerljivih je 5:1 slavio na gostovanju u Monzi u posljednjoj subotnjoj utakmici 20. kola.

Po dva pogotka za Inter postigli su Hakan Calhanoglu (12-11m, 60) i Lautaro Martinez (14, 84-11m, a za konačnih 5:1 strijelac je bio Marcus Thuram (88). Jedini pogodak za domaću momčad postigao je Matteo Pessina iz kaznenog udarca u 69. minuti.

Hrvatski napadač Mirko Marić ostao je na klupi za pričuve Monze.

Inter je došao do 51 boda i povećao svoju prednost pred drugoplasiranim Juventusom na pet bodova, ali uz utakmicu više. Monza je s 25 bodova na 11. mjestu.

30. travanj 2024 23:12