ISABELLA BONOTTO Afp
SERIE A

Iznenađenje u Torinu, Nikola Vlašić i Ivan Jurić dobili gol u 93. i izgubili, Marko Pjaca pobijedio

Bologni nije pomogla smjena trenera, ekipu je prvi put umjesto Siniše Mihajlovića vodio Thiago Motta
Piše: HinaObjavljeno: 17. rujan 2022. 22:55

Nogometaši Sassoula u susretu su 7. kola talijanskog prvenstva iznenađujuće kao gosti svladali Torino sa 1-0 (0-0). Jedini pogodak na utakmici postigao je Alvarez u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za Torino kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, dok Martin Erlić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u sastavu Sassuola. Sassuolo je ovom pobjedom skočio na 10. mjesto s devet bodova, dok je Torino deveti sa 10 bodova.

Nogometaši Empolija ostvarili su prvu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu svladavši kao gosti Bolognu sa 1-0 (0-0). Jedini gol na utakmici postigao je Bandinelli u 75. minuti. Marko Pjaca igrao je za Empoli od 79. minute, dok je Nikola Moro ostao na klupi Bologne.

Ovom pobjedom Empoli je skočio na 11. mjesto sa sedam bodova, dok Bologni nije pomogla smjena trenera, momčad je prvi put umjesto Siniše Mihajlovića vodio Thiago Motta, te je sada 13. sa šest bodova.

27. travanj 2024 04:02