LAPRESSE/DDP USA/PROFIMEDIA
PODJELA BODOVA

Jurićev Torino remizirao s posljednjeplasiranom momčadi Serie A, Vlašić zbog ozljede preskočio utakmicu

Više informacija o ozljedi hrvatskog reprezentativca bit će dostupno sljedećih dana
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 20. veljača 2023. 22:47

Nogometaši Torina nisu uspjeli skočiti na sedmo mjesto na ljestvici nakon što su na domaćem terenu odigrali 2:2 s posljednjeplasiranim Cremoneseom. Imali su Torinezi veći posjed, više prilika, bolji xG (2.46-0.81), no nije pomoglo...

Povela je momčad hrvatskog trenera Ivana Jurića iz kaznenog udarca u 41. minuti, strijelac je bio Antonio Sanabria.

Početkom nastavka, u 54. minuti, Frank Tsadjout je izjednačio, a preokret je gostima donio Emanuele Valeri pogotkom u 74. minuti.

Torino je ipak izbjegao poraz, Aleksey Miranchuk je u 79. minuti pronašao Wilfrieda Singoa koji je postavio konačni rezultat.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić prošlog je tjedna na treningu ozlijedio mišić te nije konkurirao za nastup u ovom dvoboju. Više informacija o njegovoj ozljedi bit će dostupno sljedećih dana.

19. travanj 2024 16:40