MIGUEL MEDINA Afp
SERIE A

Juventus minimalnom pobjedom osvojio važne bodove u utrci za prvaka, hrvatski branič igrao cijeli susret

Četvrti Juventus sada ima 53 boda, pet manje od vodećeg Intera, a četiri manje od Napolija i Milana
Piše: HinaObjavljeno: 06. ožujak 2022. 21:03

Nogometaši Juventusa učvrstili su se na četvrtom mjestu ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom 1-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Spezije.

Sastav iz Torina odigrao je vrlo skromnu utakmicu, do prednosti stigao u 21. minuti golom Morate nakon lošeg ispucavanja vratara Spezije Provedela, da bi u drugih 45 minuta Spezia bila momčad koja je stvarala izglednije prilike no nije ih uspjela i realizirati.

Četvrti Juventus sada ima 53 boda, pet manje uz utakmicu više od vodećeg Intera, a četiri manje od drugog Napolija i trećeg Milana koji igraju međusobno od 20.45 sati.

Martin Erlić odigrao je čitav susret za Speziju koja je ostala 16. sa 26 bodova, četiri više od 18. Venezije koja se nalazi u zoni ispadanja.

REZULTATI 28. KOLA

Petak:
Inter - Salernitana 5-0 (Lautaro 22, 40, 56, Džeko 64 69)
Subota:
Udinese - Sampdoria 2-1 (Deulofeu 3, Udogie 12 / Caputo 13)
Roma - Atalanta 1-0 (Abraham 32)
Cagliari - Lazio 0-3 (Immobile 19-11m, Alberto 42, F. Anderson 62)
Nedjelja:
Genoa - Empoli 0-0
Bologna - Torino 0-0
Fiorentina - Verona 1-1 (Piatek 10 / Caprari 20-11m)
Venezia - Sassuolo 1-4 (Henry 34 / Raspadori 2, Berardi 17-11m, 71-11m, Scamacca 29-11m)
Juventus - Spezia 1-0 (Morata 21)