Erlić u dvoboju s Arkadiuszom Milikom

ALBERTO PIZZOLI/Afp
SERIE A

Juventus se spotaknuo kod Sassuola, odlična partija hrvatskog reprezentativca

Jedini gol zabio je Defrel u 64. minuti, a Martin Erlić je odlično zapovijedao obranom Sassuola
Piše: HinaObjavljeno: 16. travanj 2023. 20:05

Hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao je svih 90 minuta za Sassuolo u 1:0 (0:0) domaćoj pobjedi protiv Juventusa u susretu 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Za jedini pogodak pobrinuo se Defrel u 64. minuti dok je Erlić odlično zapovijedao obranom koja je zaustavila sve napade velikana iz Torina.

Ovom pobjedom Sassuolo je skočio na 10. mjesto ljestvice sa 40 bodova, samo četiri manje od sedmog Juventusa.

Ranije u nedjelju su igrači Torina, kojega vodi Ivan Jurić, i Salernitane odigrali su 1:1 (0:1). Goste je u prednost doveo Vilhena (9.), a poravnao je Sanabria (57.). Nikola Vlašić ušao je u igru za Torino u 38. minuti dok je Domagoj Bradarić odigrao čitav susret za Salernitanu.

Torino je 12. na ljestvici sa 39 bodova, koliko ima i 11. Udinese, dok je Salernitana 15. sa 30 bodova. Uvjerljivo vodeći je Napoli sa 75 bodova, 14 manje ima drugi Lazio.

23. svibanj 2024 23:51